Fitoterapia – Twoją alternatywą, w zaburzeniach erekcji

utworzone przez | paź 30, 2022 | Blog

W obecnych czasach, bardzo często już w młodym wieku dochodzi do zaburzeń erekcji. Przyczyną może być zła suplementacja, stres, przemęczenie, ale także wiele problemów zdrowotnych. Jeśli w odpowiednim czasie nie zareagujesz, nie będzie łatwo. Można to wszystko ustabilizować bez zbędnej chemii i tzw. „niebieskiej tabletki”

Wprowadzenie do e-booka, który możesz zakupić tutaj.        

W książce przedstawiony został problem dysfunkcji seksualnych w zaburzeniu erekcji, oraz fitoterapeutyczne możliwości zmniejszania, a nawet eliminowania ww. problemu. W celu przybliżenia zagadnienia, bardzo ogólnie omówiono problem zaburzeń seksualnych oraz możliwości wspomagania erekcji dzięki medycynie akademickiej. Niestety środki farmaceutyczne często niosą zagrożenia zdrowotne, mogą uzależniać pracę organizmu, a po zakończeniu terapii problem zaburzenia erekcji niejednokrotnie wraca. Fitoterapia
z pewnością jest bezpieczniejsza i zdrowsza dla organizmu.

Nie każde jednak schorzenie i przyczynę dysfunkcji seksualnych, można wyeliminować fitoterapią, na pewno, każde można wspomagać, a wiele z nich skutecznie wspierać, aż do uzyskania pozytywnych efektów, bez obciążania organizmu farmaceutykami, czy też metodami zabiegowymi, które także zostaną przedstawione w niniejszym opracowaniu. Z uwagi na szerokie spektrum różnorodności chorób, stosowanych leków, interakcji ziół do leków i substancji czynnych, nie zostały omówione pod kątem fitoterapeutycznym zaburzenia erekcji z uwagi na choroby przewlekłe, czy też inne, silne zaburzenia chorobowe. Zostały one jednak częściowo poruszone, by podkreślić wielkość zagadnienia/problemu. W wielu tych sytuacjach z uwagi na stałą konieczność przyjmowania różnych leków, stosowane są metody zabiegowe. W pracy przede wszystkim zwrócona została uwaga na zaburzenia erekcji, bez powiązanych z nią innych chorób.

W ciągu ostatniej dekady pojęcie „jakości życia” zostało zintegrowane z całościową koncepcją zdrowia, i stało się ważnym parametrem dla oceny wyników leczenia oraz stanu klinicznego. Zarówno Światowa Organizacja Zdrowia, jak i Urząd Chirurgii Ogólnej w Stanach Zjednoczonych podają, że aktywność seksualna jest podstawowym prawem człowieka i integralną częścią życia. Problemy związane z seksualnością mogą mieć wpływ na poczucie osobistej satysfakcji, obniżenie jakości życia, a tym samym mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka.

W ziołolecznictwie odnaleziono wiele możliwości wspomagania i leczenia przeróżnych chorób, między innymi także wszelkich dysfunkcji seksualnych. Zioła i ziołolecznictwo, wspomaga także leczenie zaburzeń erekcji. Dla odpowiedniego efektu terapii, potrzebne są również suplementy diety, które zostały ogólnie opisane. Dzięki ziołom, mężczyźni mogą zachować sprawność seksualną na długie lata, bez wspomagania się tzw. „niebieską tabletką”, która sama w sobie nie stabilizuje organizmu, pobudza jedynie „męskość” na pewien czas, a przyzwyczajając organizm do takiej właśnie pomocy, dysfunkcja może się pogłębić. Istnieją także interakcje leków zarówno z pożywieniem jak i alkoholem, dlatego zioła choć nie mają natychmiastowego efektu i również mogą wejść w interakcje, to mimo wszystko wydają się być bezpieczniejsze i zdrowsze dla organizmu.

Zazwyczaj jako alternatywa w leczeniu i/lub wspomaganiu zaburzeń erekcji wykorzystywane jest od kilku do kilkunastu ziół. W niektórych krajach zachodnich takich jak Uganda, wykorzystywane jest ponad trzydzieści gatunków ziół. Z zaburzeniami erekcji niejednokrotnie powiązania mają różnego rodzaju choroby, takie jak guz prostaty, cukrzyca, nadciśnienie, czy inne, na które również można oddziaływać ziołami. Jednak tak jak już wcześniej zostało wspomniane, e-book nie opisuje tych wszystkich schorzeń. Praca ogranicza się do ogólnego opisania problemu zaburzeń erekcji, bez chorób towarzyszących. Na poprawę erekcji wpływ mają także różnego rodzaju afrodyzjaki, takie jak przyprawy, czy po prostu jedzenie. Praca przedstawia ogólny problem medyczny związany z erekcją, oraz alternatywę naturalnych metod wzmocnienia erekcji i przedłużenie funkcji seksualnych u mężczyzn, przy pomocy ziół.

E-book oparty jest na badaniach naukowych, podpowie Wam, jak to wygląda z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej, jakie są możliwości i jakie mamy obecnie produkty na rynku, ale przede wszystkim powie, jakimi ziołami można wspomóc organizm oraz ewentualne leczenie. W książce wymienione jest wiele różnych ziół, opisane są preparaty ziołowe, oraz dodatkowe niezbędne suplementy z wyjaśnieniem dlaczego trzeba je dołączyć. Wymienione i opisane są także wszystkie obecne na rynku „niebieskie tabletki” oraz możliwości medycyny akademickiej, włącznie z zabiegami chirurgicznymi. Po przeczytaniu sam zdecydujesz co brać, by było lepiej. A może po prostu chcesz cieszyć się do późnych lat sprawnością? Warto poczytać, by w razie potrzeby wiedzieć, co zażywać. A może zaprzyjaźnisz się z naturą?

Zapraszam do zakupu e-booka 🙂

p
Informacje zawarte na stronach nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia skonsultuj się z lekarzem. Wiedza zawarta na stronie jest tylko informacją. Decyzje do ewentualnego stosowania ziół i innych działań prozdrowotnych podejmujesz sam.

Niesamowite owoce – Rokitnik i Pigwowiec

Rokitnik od 1983 roku w Polsce był pod całkowitą ochroną, na szczęście od 2014 roku jest pod ochroną częściową. Co oznacza, że nie możemy go zbierać tylko z wydm i klifów, ale we wszystkich innych miejscach, gdzie rośnie dziko...

czytaj dalej

Czy przyprawy ziołowe, to tylko przyprawy?

Czy przyprawy ziołowe, to tylko przyprawy? Oczywiście, że nie, to cenne źródło witamin, makro i mikro elementów, substancji odżywczych oraz wielu substancji czynnych, które wpływają wręcz zbawiennie na nasz organizm. Zioła od...

czytaj dalej