Płatności i wysyłka

Formy płatności, sposoby wysyłki oraz przyjmowanie i czas realizacji

§1. Formy płatności:

Za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

1. Przelewem – na wskazany numer konta bankowego w wiadomości email potwierdzajacej zakup. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje anulowane.
4. Płatność online lub kartami płatniczymi. Autoryzacji płatności online dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online – tPay. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu tPay umożliwiającego autoryzację transakcji. Ważne! Przesyłki opłacone przelewem lub przy pomocy płatności online tPay są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie tPay należącym do niniejszego sklepu internetowego lub otrzymaniu informacji od tPay o pozytywnej transakcji.

§2. Dostawa i koszty przesyłki:

1. Produkty wysyłkowe (zestawy badań laboratoryjnych) zamówione w sklepie www.c-s-zdrowia.pl nadawane są w terminie 1 max 2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty.
2. Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD.
3. Przesyłki kurierskie dostarczane są w terminie 1-2 dni robocze od nadania.
4. Koszt przesyłki kurierskiej na terenie kraju wynosi 15,00.
5. Przesyłki poza granice kraju w chwili obecnej, nie są realizowane.
6. IG Conswel Iwona Galacka (Conswel Synergia Zdrowia), nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji przesyłek spowodowane działaniem lub zaniechaniem firmy kurierskiej.

§3. Zasady wysyłki zamówionego towaru:

1. Dostawa na terenie kraju realizowana za pośrednictwem kuriera.
2. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów.
3. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. W razie pomyłki prosimy o kontakt pod nr tel.: (+48) 606-961-144
4. Koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
5. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
6. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

§4. Przyjmowanie i realizacja zamówień:

1. Zamówienia składa się poprzez witrynę sklepu internetowego www.c-s-zdrowia.pl, oraz drogą mailową na adres e-mail: sklep@c-s-zdrowia.pl
2. Jeśli klient nie odebrał zamówienia lub nieterminowo reguluje należności za zamówiony towar, sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji kolejnego zamówienia.
3. Każde poprawnie złożone zamówienie na sklepie zostanie potwierdzone przez automatyczny system drogą mailową na adres, który został wskazany przez klienta podczas wypełniania danych.
4. W przypadku gdy nie otrzymaliście Państwo potwierdzenia złożonego zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: (+48) 609-961-144 w celu uniknięcia pomyłek.
5. Klient ma prawo zmienić zamówienie w całości bądź w części lub anulować zamówienie do momentu wysyłki. Jeśli z jakichkolwiek powodów zmienią Państwo zdanie, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie pracownika sklepu pod nr: (+48) 606-961-144.
6. Zamówienia są realizowane w kolejności ich wpłynięcia, jeśli z jakiegoś powodu towar nie będzie dostępny w magazynie, klient zostaje bezzwłocznie poinformowany o takiej sytuacji i podejmuje decyzję czy zamówienie ma zostać zrealizowane w części bądź anulowane.
7. Zamówienia (forma płatności przedpłata- w momencie zaksięgowania wpłaty na konto) realizowane są tego samego dnia lub maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia.
8. Zamówienia złożone w czwartek do godziny 13-tej, realizowane w tym samym dniu lub maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia. Zamówienia złożone po 13-tej oraz w piątek realizujemy w poniedziałek.
9. Warunkiem złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówień: podanie imienia i nazwiska, miejsca dostarczenia przesyłki, numeru telefonu, adresu email.
10. Towary dostarczane będą pod adres zaznaczony w formularzu.
11. Zamówienia są wysyłane:
a) w przypadku zamówień płatnych online – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
12. Do każdego zamówienia drogą e-mailową zostaje wysłana faktura imienna (dla osoby prywatnej). Jeśli życzą sobie Państwo fakturę VAT prosimy zaznaczyć to w zamówieniu. Osoby prowadzące działalność gospodarczą prosimy, aby pamiętały o podaniu nr NIP potrzebnego do prawidłowego wystawienia Faktury VAT.